Kontakt z nauczycielem

Dla uczniów, którzy chcieliby nawiązać kontakt z wybranym nauczycielem  udostępniamy poniżej wykaz adresów e-mail nauczycieli naszej szkoły:

  1. Bartoń Jarosław –  jbarton1@wp.pl
  2. Z-ca dyr. Janeczek Zofia – zofiajaneczek@gmail.com
  3. Z-ca dyr. Danuta Zych – danaz55@o2.pl
  4. Kier. świetlicy Kmieć Jarosław – jaroslawkmiec@poczta.onet.pl
  5. Ubas Katarzyna – kaskaub84@interia.pl
  6. Wąż Anna – annasnake@wp.pl
  7. Dymon Aneta – anetadymon@gmail.com
  8. Pierzchała Danuta – danutapierz@gmail.com
  9. Janeczek Henryk – henrykjaneczek@gmail.com
  10. Reczek Jolanta – jolareczek@poczta.onet.pl
  11. Bąba Bernadeta –  bombabb@interia.pl
  12. Jarosz Izabela –  iza_marzec@o2.pl
  13. Owierczuk Grażyna – grazyna.owierczuk@gmail.com
  14. Ciepiela Renata – renia026@o2.pl
  15. Szczepańska Monika – monisia222@poczta.onet.pl
  16. Cholewa Barbara – baarbaracholewa@vp.pl
  17. Wabno Jolanta – wabnojpw@wp.pl
  18. Hońdo Teresa – hondoteresa@gmail.com
  19. Gawlik Barbara – basia3xb@gmail.com
  20. Krupa Danuta – pierzchaladanuta@wp.pl
  21. Ks. Kwiecień Marcin – marcin.kwiecien7@wp.pl
  22. Czupryna Anna – azczupryna@wp.pl
  23. Nowak Elżbieta – elanowak03@gmail.com
  24. Miękina Marta – martaryk1983@o2.pl
  25. Lechowicz Ula – ulalechowicz@gmail.com
  26. Szkotak Iwona – iwona.szkotak@o2.pl
  27. Woziwoda Małgorzata – gochapud@wp.pl
  28. Nowak Sylwia – Sylvia606@interia.pl
  29. Mikrut Ewelina – ewelinas83@wp.pl
  30. Kukla Aneta – anetaglod1@interia.pl
  31. Wiśniewska Teresa – wisniewskateresa@interia.pl
  32. Ryczek Renata – renataryczek64@wp.pl
  33. Piotrowicz Paweł – pawelpiotrowicz@interia.eu
  34. Pasek Marcin – marcin1978-1979@o2.pl
  35. Kinel Renata – renata.kinel@gmail.com
  36. Wojtyto Monika – mwojtyto@wp.pl
  37. Ks. Sarota Jacek – jacksa@wp.pl
  38. s. Dudek Bernadeta – bedudek@op.pl
  39. Kądzielawa Mariusz – mkony@wp.pl
  40. Gruchała Halina – halinagruchala@vp.pl
  41. Dziubla Grażyna – grazynan1@o2.pl
  42. Dymon Elżbieta – eladymon@interia.pl
  43.  Solak Lidia – lidiasolak@gmail.com
  44. Katarzyna Kwapień –kasik.k10@wp.pl