Sukces naszych uczniów w XIII Gminnym Turnieju BRD

24 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się gminy etap XIX Powiatowego Turnieju Wiedzy BRD „Wzorowo i bezpiecznie” klas 1-3. Główny cel turnieju to kształtowanie bezpiecznych zachowań na drodze wśród młodych uczestników ruchu drogowego. Do udziału w turnieju zgłosiło się pięć trzyosobowych drużyn spośród Szkół Podstawowych gminy Olesno. Uczestnicy konkursu musieli się zmierzyć z zadaniami teoretycznymi, które miały różną formę. Uczniowie dzielnie walczyli o zwycięstwo i nominację do udziału w Turnieju BRD na etapie powiatowym. Komisja oceniająca, złożona z nauczycieli obecnych na konkursie, przyznała następujące lokaty:
I miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej w Oleśnie w składzie: Rafał Jarosz, Wojciech Marzec, Klaudia Piątek.
II miejsce drużyna Szkoły Podstawowej w Dąbrówkach Breń :Emilia Ciepiela, Iwona Kozaczka, Sylwia Snopek.
III miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wielopolu: Julia Cieśla, Szymon Lupa, Aleksandra Wałaszek.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów na etapie powiatowym.