Dzień Kobiet w naszej szkole

Jak co roku, 8 marca świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Wszystkie kobiety, te młodsze i starsze zostały tego dnia obdarowane słodkimi i pachnącymi upominkami. Miłym uwieńczeniem tego święta było ogłoszenie wyników konkursu na „Najsympatyczniejszą Dziewczynę” w szkole. Wśród wyróżnionych przez chłopców koleżanek spośród klas IV-VII znalazły się: Maja Giza, Weronika Pszczoła, Gabriela Biedak, Oliwia Bułat, Patrycja Cholewa, Kinga Majocha, Oliwia Sierak, Aleksandra Zachara, Małgorzata Pyzik, Beata Strzelec, Nikola Cieśla, Katarzyna Sak, Hanna Dojka, Kinga Owsiak, Patrycja Janik, Aleksandra Szatko, Karolina Lekarczyk, Wiktoria Ziemian, Rita Patryjak i Natalia Świąder. Jednak miano tej „najsympatycznejszej” zyskała Weronika Pszczoła z kl. IV a. Na podium znalazły się również Gabriela Biedak  z kl. IV b i Karolina Lekarczyk z kl. VII a. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom konkursu.