MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

6 grudnia do naszej szkoły zawitał z prezentami święty Mikołaj. Wszyscy uczniowie byli albo starali się być grzeczni, więc nikt nie został pominięty przy wręczaniu upominków.  Z tej okazji tradycyjnie już szkolne kółko teatralne pod opieką p. A. Dymon przygotowało okolicznościowe przedstawienie pt. „Legenda o świętym Mikołaju”. Zebrani uczniowie i nauczyciele mieli okazję poznać historię prawdziwego świętego Mikołaja z Miry. W spektaklu wystąpili: Hubert Cholewa, Artur Ryczek, Aneta Lelek, Aleksandra Ziemian, Anna Furgał, Martyna Musiał, Magdalena Majka, Michał Zachara, Zuzanna Rusiecka, Weronika Pszczoła, Gabriela Biedak, Weronika Bartoń, Zuzanna Zachara, Martyna Bednarz i Agnieszka Krupa. Piękną dekorację przygotowały panie: Monika Szczepańska, Barbara Cholewa i Jolanta Wabno. Przygotowaniem sali i opieką nad sprzętem nagłaśniającym zajęli się uczniowie z klasy VIII b. Członkowie naszej szkolnej społeczności założyli stroje w kolorze czerwonym i elementy związane z mikołajkami. Wspaniały nastrój tego dnia sprawił, że poczuliśmy atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.