Jak obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole?

Uczniowie klas drugich z naszej szkoły gościli swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.  Drugoklasiści z niecierpliwością wyczekiwali zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy pojawią się w naszej szkole. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń: Barbary Cholewy, Jolanty Wabno oraz Moniki Szczepańskiej zaprezentowały wiersze oraz piosenki i przepiękne tańce na tle wspaniałych dekoracji, które ćwiczyły na tą uroczystość. Następnie dzieci zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To były naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.