Zajęcia on-line z matematyki, fizyki,chemii, informatyki dla uczniów klas 7 i 8

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 7 i 8 do udziału w zajęciach online organizowanych przez studentów ponad 20 uczelni, głównie Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Mamy trzy główne cele:
1. Częściowe odciążenie nauczycieli w prowadzeniu zajęć zdalnych.
2. Zainspirowanie młodzieży do szerszego poznania i lepszego zrozumienia przedmiotów ścisłych.
3. Efektywne wykorzystanie w trakcie epidemii czasu uczniów – przyszłych studentów.
W 2017 roku na bazie najlepszych światowych rozwiązań, po wielu latach przygotowań, w oparciu o doświadczenie i infrastrukturę Politechniki Warszawskiej powstał portal POLinfo.eu oferujący uczniom zajęcia z przedmiotów politechnicznych przez Internet. 11 marca 2020r. po ogłoszeniu tymczasowego zamknięcia szkół postanowiliśmy pomóc wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom w zdalnej edukacji przedmiotów ścisłych. W tym celu zmodyfikowaliśmy nasz portal, aby był przystosowany do nauki w wariancie „Zostań w domu”. 11 marca 2020r na POLinfo.eu znajdowało się ponad 6.000 materiałów oraz linków do materiałów z chemii, fizyki, informatyki i matematyki. Obecnie trwa rekrutacja na zajęcia online w dniach 20-26 kwietnia 2020r. Szczegóły na stronie>>>  www.polinfo.eu

Zajęcia online

Oferowane przez nas zajęcia online umożliwiają dwustronną komunikację między uczniem a prowadzącym w czasie rzeczywistym tzn. kontakt video uczeń – prowadzący zajęcia – inni członkowie grupy z możliwością konwersacji uczniów między sobą oraz z prowadzącym zajęcia.

Regulamin

Więcej szczegółów

Arkusz rejestracyjny na zajęcia online

Zajęcia online są płatne. Opłata wynosi 300 zł za 1 tydzień zajęć od poniedziałku do piątku lub weekendowych.

Plan zajęć
Uprzejmie prosimy o sprawdzenie aktualnego planu zajęć 19.04.2020r.

Szkoła podstawowa:
– Klasa 7
– Klasa 8

Arkusz oceny prowadzącego

Korzyści zajęć online
Korzyści dla uczniów
Korzyści dla nauczycieli
Korzyści dla rodziców

Pytania i odpowiedzi