Początek roku szkolnego w naszej szkole.

 

1 września w naszej szkole odbyło się rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/21 z zachowaniem reżimu sanitarnego. Kl. 1a została powitana przez wychowawczynię mgr Renatę Ciepielę na hali sportowej, a kl. 1b powitała wychowawczyni mgr Izabela Jarosz. Pozostali uczniowie spotkali się z wychowawcami w swoich klasach. Nowy rok szkolny rozpoczęło 395 uczniów w 20 oddziałach.  Do oddziału przedszkolnego  w Ćwikowie uczęszczać będzie 47 dzieci a do oddziału przedszkolnego w Wielopolu 13 dzieci. Uczniowie w pierwszym dniu  zostali poinformowani o sposobie nauczania w dobie pandemii, o wytycznych Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Życzymy wszystkim wielu sukcesów w nauce i dobrego zdrowia. Dyrektor placówki przypomina, że do szkoły mogą uczęszczać uczniowie zdrowi, bez objawów chorobowych; gorączki, bólu gardła, przeziębienia.