Powiatowy Konkurs Ortograficzny- „Mistrz Ortografii Powiatu Dąbrowskiego”

Dnia 17 maja br. odbyła się XXI edycja Konkursu Ortograficznego dla szkół podstawowych  „ Mistrz Ortografii Powiatu Dąbrowskiego”. Organizatorem konkursu była SP nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej. Naszą szkołę, w dwóch kategoriach reprezentowały następujące osoby, które zdobyły miejsca na podium:

Kategoria IV-VI: Magdalena Mosio z kl. V b- II miejsce, 
Kategoria VII-VIII: Martyna Musiał z kl. VII a- II miejsce, Wojciech Marzec z kl. VIII a- III miejsce.

Przyznano również miejsca zespołowe drużynom reprezentującym swoje szkoły. Nasza szkoła otrzymała w tej kategorii I miejsce. Od pana Starosty Powiatu Dąbrowskiego i pana Burmistrza otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom i puchar. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów w następnym roku.