Kronika sportowa

13 marca w hali sportowej naszej szkoły odbyły się Powiatowe ID w Indywidualnym i Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W zawodach tych mieliśmy 2 reprezentantów naszej szkoły, byli to uczniowie klasy IV Łukasz Reczek i Jan Woziwoda. Chłopcy spisali się znakomicie zarówno indywidualnie – 2 miejsce Łukasza, 4 miejsce Janka, jak i w drużynie zajmując 2 miejsce. Obaj uzyskali awans na zawody rejonowe.
Serdeczne gratulujemy! 🙂

 

16 marca uczennice reprezentujące naszą szkołę udały się do Dąbrowy Tarnowskiej, by wziąć udział w Powiatowych IMS Dziewcząt w Siatkówce. Ostatecznie nasze reprezentantki zajęły 4 miejsce.
Skład: Martyna Bednarz, Kamila Ubas, Maja Światłowska, Karina Januszkiewicz, Aleksandra Wojdyło, Katarzyna Zapiór, Sandra Boryczka, Aneta Lelek, Julia Kinel, Wiktoria Cholewa, Zuzanna Łos.
Gratulujemy! 🙂

17 marca W Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe IMS w Siatkówce Chłopców. Zawodnicy reprezentujący naszą szkołę po niezwykle zaciętych meczach zajęli 2 miejsce.
Skład: Kacper Lipowicz, Jakub Pyzik, Kamil Zachara, Hubert Cholewa, Antoni Wrona, Maciej Nytko, Dawid Strzelec, Kacper Ziemian.
Wielkie brawa! 🙂

20 marca w hali naszej szkoły odbyły się Powiatowe IMS w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Znakomicie spisali się reprezentanci naszej szkoły. Wśród dziewcząt zwyciężyła Edyta Reczek, 3 miejsce zajęła Zuzanna Łos, 5 miejsce zajęła Wiktoria Cholewa, a na 6 miejscu uplasowała się Natalia Nowak. Wszystkie nasze reprezentantki uzyskały awans na zawody rejonowe. W kategorii chłopców zwyciężył Kacper Lipowicz, 3 miejsce zajął Antoni Wrona (obaj awans na zawody rejonowe), a na 7 miejscu sklasyfikowany został Jakub Pyzik (rezerwowy).
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy powodzenia na dalszym etapie rozrywek! 🙂