Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 3 października zostały przeprowadzone w naszej szkole demokratyczne wybory do nowego zarządu Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/2024. To bardzo ważne wydarzenie dla całej społeczności uczniowskiej, która świadomie dokonała wyboru swoich przedstawicieli – przewodniczącego szkoły oraz jego zastępcę. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie. Głosowanie było tajne, każdy uczeń z klas I-VIII mógł oddać głos na jednego spośród dwunastu kandydatów:
Karol Nowak, kl. IV a
Bartłomiej Michalczyk kl. IV b
Zuzanna Curyło, kl. V a
Maja Przybyło, kl. V b
Szymon Kiwior, kl. V c
Bartosz Rembis, kl. VI a
Anna Sarat, kl. VI b
Julia Woziwoda, kl. VI c
Paweł Wadach, kl. VII a
Maja Chmura, kl. VII b
Michał Zachara, kl. VIII a
Kamila Ubas, kl. VIII b
Po podliczeniu 332 głosów wszystko stało się jasne. Nowy zarząd Samorządu Uczniowskiego jest następujący:
Przewodniczący – Michał Zachara z kl. VIII a (132 głosy)
Zastępca – Maja Chmura z kl. VII b (40 głosów)
Członek zarządu – Anna Sarat z kl. VI b (33 głosy)
W skład zarządu Samorządu Uczniowskiego wchodzą również przewodniczący z klas IV-VIII – Karol Nowak, Natalia Ząbkowska, Zuzanna Curyło, Maria Basta, Milena Światłowska, Oliwia Golemo, Patryk Fic, Julia Woziwoda, Kacper Zachara, Milena Ostrowska, Wojciech Latocha. Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz naszej szkoły.