Dominacja naszych drużyn w Gminnych Zawodach w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt i Chłopców.

18 października w Szkole Podstawowej w Oleśnie odbyły się Gminne Zawody w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt i Chłopców. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i wygrali we wszystkich kategoriach wiekowych, uzyskując tym samym awans na Zawody Powiatowe.

Igrzyska Dzieci – Dziewczęta: Emilia Stachurska, Anna Sarat, Zuzanna Garncarz, Aleksandra Czupryna, Magdalena Majchrowska, Julia Zachara, Milena Miłoś, Zuzanna Curyło, Kamila Łos, Oliwia Golemo, Emilia Dojka.

Igrzyska Dzieci – Chłopcy: Piotr Bączek, Dawid Węgiel, Mateusz Wąsowicz, Bartosz Rembis, Tomasz Tylec, Łukasz Reczek, Arkadiusz Ryczek, Szymon Wojdyło, Eryk Brzychczy, Patryk Bąba.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Chłopcy: Hubert Węgiel, Kewin Kowal, Filip Piątek, Szymon Łucek, Alan Domański, Dawid Strzelec, Kacper Jasielec, Michał Zachara.