Udany udział w turnieju sportowo-rekreacyjnym w Szkole Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich.

22 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju sportowo-rekreacyjnym, który odbył się w nowo powstałej sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich. Na terenie pięknego, wielofunkcyjnego obiektu uczniowie rywalizowali w 7 konkurencjach, a na koniec zagrali miniturniej w koszykówkę. Dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie szkoły w Dąbrówkach zadbali nie tylko o wspaniałą oprawę taneczno-muzyczną, smaczne przekąski, ale też o pamiątkowe dyplomy i medale, które otrzymali wszyscy uczestnicy turnieju. Szczególne podziękowania za zaproszenie dla Pana Dyrektora Kazimierza Zycha oraz Pani Małgorzaty Kapustki, która w najdrobniejszych szczegółach zadbała o sportową rywalizację w świetnej atmosferze 🙂
Kadra uczniów naszej szkoły, która wzięła udział w turnieju: Oliwia Golemo, Milena Kacała, Magdalena Majchrowska, Aleksandra Wojdyło, Anna Sarat, Aleksandra Czupryna, Szymon Łucek, Jakub Kolano, Jakub Panek, Mateusz Wąsowicz, Dawid Węgiel, Arkadiusz Ryczek, Bartłomiej Rembis