Sukces naszych uczniów w XIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Szczucina

W ubiegłym tygodniu chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w XIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Szczucina. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z 3 województw – małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Drużyny rywalizowały w systemie każdy z każdym. Zawodnicy reprezentujący naszą szkołę pokazali się z bardzo dobrej strony i ostatecznie zajęli 2 miejsce, strzelając najwięcej bramek. Dziękujemy Pani Dyrektor Beacie Dzięgiel za zaproszenie, a Panu Stanisławowi Dąbrosiowi za świetną organizację turnieju.
Skład naszej drużyny: Piotr Bączek, Mateusz Wąsowicz, Dawid Węgiel, Bartosz Rembis, Tomasz Tylec, Szymon Wojdyło, Patryk Bąba, Łukasz Reczek, Arkadiusz Ryczek, Eryk Brzychczy.
Link do opisu turnieju wraz z filmami:
https://sp-szczucin.pl/10001-aktualnoci/1784-xiii-halowy-turniej-pilki-noznej-o-puchar-burmistrza-szczucina-szczucin-09-01-2024-r