Sukces naszych uczniów w konkursie piosenki religijnej w Zabawie.

2 czerwca 2024 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Oleśnie wzięli udział w konkursie piosenki religijnej o statuetkę błogosławionej Karoliny w Radłowie. Uczniowie w składzie: Joanna Piątek (skrzypce i wokal), Zuzanna Curyło (wokal), Maja Świałowska (gitara elektryczna), Wiktoria Płaneta (perkusja), Adam Chlastawa (keyboard), przygotowani przez Pana Wojciecha Króla zajęli III miejsce w konkursie, w kategorii Zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne. Gratulujemy ogromnego sukcesu! W pierwszym etapie przesłuchań w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie uczniowie zaprezentowali dwa utwory – Biała Lilia oraz List do Boga. Po obradach, jury nagrodziło naszych uczniów podium i zaprosiło do występu na scenie w czasie trwającej Parafiady Radłowskiej, gdzie zaprezentowali utwór Biała Lilia.