Dzień Rodziny w naszej szkole

Dnia 11. czerwca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Rodziny. Uczniowie klas III a i III b wraz ze swoimi wychowawczyniami panią Barbara Cholewa i panią Jolantą Wabno przygotowały dla swych rodzin piękna część artystyczną.
Podczas występu dzieci mogły pokazać zaproszonym gościom wiele swoich talentów. Recytowały pięknie wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i grały na instrumentach muzycznych. Na koniec występu rodzice uczniów zostali obdarowani obrazami przedstawiającymi bukiet kwiatów w wazonie malowanym na płótnie. Prace również wykonały dzieci pod kierunkiem swoich pań. Mamy uczniów przygotowały poczęstunek w formie pysznego ciasta i filiżanki kawy czy herbaty. Wszyscy w milej atmosferze świętowali ten wspaniały dzień. W uroczystości tej brali udział również zaproszeni goście dyr szkoły pan Jarosław Bartoń i wicedyrektor pani Danuta Zych