Sukcesy uczniów naszej szkoły w Gminnych Konkursach Języka Angielskiego.

W IX Konkursie Języka Angielskiego w kategorii szkół podstawowych klas I-III, który odbył się w naszej szkole dnia 23 maja wzięło 5 szkół podstawowych z terenu Gminy Olesno : Szkoła Podstawowa w Dąbrówkach Breńskich, Szkoła Podstawowa  w Oleśnie, Szkoła Podstawowa  w  Pilczy Żelichowskiej, Szkoła Podstawowa w Wielopolu, Szkoła Podstawowa  w Zalipiu, razem (15 uczestników). Wyniki Konkursu  przedstawią się następująco:

I miejsce –  Zuzanna Rusiecka – Szkoła Podstawowa w Oleśnie

II miejsce – Aleksandra Wałaszek – Szkoła Podstawowa w Wielopolu

II miejsce  – Klaudia Piątek – Szkoła Podstawowa  w  Oleśnie

II  miejsce  – Maciej Strycharz – Szkoła Podstawowa  w  Oleśnie

III miejsce – Kinga Majocha – Szkoła Podstawowa w Wielopolu

Zwycięzca Konkursu – Zuzanna Rusiecka, otrzymała puchar i nagrodę książkową, uczniowie od miejsc II-III nagrody książkowe.

W XI Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii szkół podstawowych klas IV-VI udział wzięły 3  szkoły z terenu Gminy Olesno: Szkoła Podstawowa  w Dąbrówkach Breńskich, Szkoła Podstawowa w Oleśnie, Szkoła Podstawowa  w Pilczy Żelichowskiej, Szkoła Podstawowa w Zalipiu (14 uczestników). Wyniki Konkursu  przedstawiają się następująco:

I miejsce –    Michał Sierak – Szkoła Podstawowa  w Oleśnie

II miejsce –    Gabriela Stachura  – Szkoła Podstawowa  w Oleśnie

III  miejsce –    Wiktoria Woziwoda – Szkoła Podstawowa w Zalipiu

IV  miejsce –    Hanna Dojka – Szkoła Podstawowa w Oleśnie

V   miejsce –    Oliwia Sierak – Szkoła Podstawowa w Oleśnie

 Zwycięzca Konkursu – Michał Sierak otrzymał puchar, uczniowie od miejsc  I-V nagrody książkowe. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i długopisy.   Wszyscy uczniowie i opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i długopisy. Nagrody wręczył Dyrektor Szkoły Podstawowej w Oleśnie mgr Jarosław Bartoń.