Dzień Chłopaka w naszej szkole

Dnia 27 i 28 września świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka.  Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla uczniów klas IV-VIII oraz wprowadził specjalny przywilej, tzw. „Dzień krawata”. Tego dnia każdy chłopak, który miał na sobie krawat lub muszkę był zwolniony z odpowiedzi ustnych. Kilka dni wcześniej został w szkole ogłoszony konkurs na „Najsympatyczniejszego Chłopaka”. Wśród wyróżnionych przez dziewczyny kolegów znaleźli się: Maciej Małysa z kl. IV a, Szymon Ukleja z kl. IV b, Mateusz Kostyra z kl. IV c, Kacper Węgiel z kl. V a, Mateusz Bułat z kl. V b, Rafał Panek z kl. V c, Dominik Widor z kl. VI a, Ksawery Ukleja z kl. VI b, Tomasz Mosio z kl. VII a, Mateusz Jan Łucek z kl. VII b, Mateusz Mosio z kl. VII c, Michał Pszczoła  z kl. VIII a oraz Dawid Łata z kl. VIII b. Miano tego „najsympatycznejszejszego”, ogromną przewagą głosów zyskał Michał Pszczoła. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy konkursu i życzymy powodów do uśmiechu każdego dnia.