WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE

14 lutego społeczność naszej szkoły świętowała walentynki. Z tej okazji uczniowie należący do szkolnego kółka teatralnego przygotowali pod kierunkiem p. A. Dymon muzyczny spektakl pt. „Kopciuszek- historia bez słów”. Samorząd Uczniowski ogłosił ten dzień „dniem koloru czerwonego”, więc uczniowie i nauczyciele zadbali o elementy strojów w odpowiednich barwach. Dynamika przedstawienia, żywiołowość aktorów, widowiskowe efekty specjalne i niespodziewane zwroty akcji wywołały ogromny aplauz i radość wśród zebranych na widowni uczniów, nauczycieli i rodziców oglądających nową wersję znanej baśni. Od nadmiaru pozytywnych emocji aż przewracały się dekoracje.
W przedstawieniu wystąpili uczniowie klas IV- VI: Natalia Ukleja, Artur Ryczek, Beata Strzelec, Aleksandra Mosio, Sebastian Mol, Aleksandra Zachara, Agnieszka Krupa, Weronika Bartoń, Gabriela Biedak, Zuzanna Zachara, Weronika Pszczoła, Zuzanna Rusiecka, Maja Giza, Aneta Lelek, Martyna Musiał, Nadia Lasota, Magdalena Majka, Aleksanda Ziemian i Kamil Łos.
Po części artystycznej wicedyrektor szkoły, p. Z. Janeczek, skierowała do wszystkich życzenia szczęścia, miłości i radości. Następnie przewodnicząca szkoły, Gabriela Biedak, rozdała przedstawicielom klas I- VIII „walentynki”, które dostarczyła nasza szkolna Poczta Walentynkowa. Sprzętem nagłaśniającym zajęli się uczniowie kl. VIII a: P. Galus, J. Zachara i S. Sajdera. Confetti w scenie finałowej profesjonalnie rozrzucił p. P. Piotrowicz. Scenografię przygotowały panie: D. Zych, M. Szczepańska, T. Hońdo. Podziękowania należą się również osobom, które pomogły w skompletowaniu strojów i rekwizytów oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowania do wspólnego świętowania Dnia św. Walentego.