Dzień Kobiet w naszej szkole.

Dnia 8 marca świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Z tej okazji Samorząd Uczniowski, jak co roku, wprowadził specjalny przywilej, tzw. „Dzień spódnicy”. Tego dnia każda dziewczynka, która przyszła do szkoły w spódnicy lub sukience, była zwolniona z odpowiedzi ustnych. Miłym uwieńczeniem tego święta było ogłoszenie wyników zorganizowanego parę dni wcześniej konkursu na „Najsympatyczniejszą Dziewczynę” w szkole. Wśród wyróżnionych przez chłopców koleżanek spośród klas IV-VIII znalazły się: Aneta Lelek, Zuzanna Łos, Milena Huczek, Weronika Pszczoła, Gabriela Biedak, Oliwia Koziara, Magdalena Czupryna, Małgorzata Pyzik, Katarzyna Sak, Hanna Dojka, Patrycja Janik, Martyna Gembiś oraz Gabriela Kozaczka. Tytuł najsympatyczniejszej” ogromną przewagą głosów zyskała przewodnicząca naszej szkoły – Gabriela Biedak z kl. V b. Na podium znalazły się również: Weronika Pszczoła z kl. V a, Patrycja Janik z kl. VII c oraz Martyna Gembiś z kl. VIII a. Serdecznie gratulujemy!