Sukcesy naszych uczniów w konkursach artystycznych.

W dniu 14.11. 2019 r. w Zespole Szkół im. K.K. Baczyńskiego odbył się V Powiatowy Konkurs Recytatorski i Wokalny pod hasłem: „Wojna w poezji i w piosence”. Z naszej szkoły udział wzięło po dwoje uczniów z każdej kategorii:

Kategoria: Recytacja

Artur Ryczek- VII B ,Hanna Dojka- VIII B

 Kategoria: Wokal  Anna Furgał- VA, Gabriela Trojanowicz- VIII C 

Tematyka konkursu dotyczyła okresu zaborów, okupacji i odzyskania niepodległości przez Polskę. Celem konkursu było popularyzowanie poezji i śpiewu, promowanie sztuki żywego słowa, kształtowanie wrażliwości muzycznej oraz promowanie młodych talentów regionu Powiśla Dąbrowskiego. Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę w obu kategoriach i otrzymali następujące miejsca: Artur Ryczek- II miejsce i Anna Furgał- III miejsce. Uczniów do Konkursu przygotowały panie: Aneta Dymon i Urszula Lechowicz.