Początek roku szkolnego w naszej szkole

1 września w naszej szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego odbyło się rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/22 . Kl. 1a została powitana przez wychowawczynię mgr Barbarę Cholewę, a kl. 1b powitała wychowawczyni mgr Jolanta Wabno. Pozostali uczniowie spotkali się z wychowawcami w swoich klasach. Nowy rok szkolny rozpoczęło 392 uczniów w 20 oddziałach.  Do oddziału przedszkolnego  w Ćwikowie uczęszczać będzie 50 dzieci a do oddziału przedszkolnego w Wielopolu 13 dzieci. Uczniowie w pierwszym dniu  zostali poinformowani o sposobie nauczania w dobie pandemii, o wytycznych Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.
Życzymy wszystkim wielu sukcesów w nauce i dobrego zdrowia. Dyrektor placówki przypomina, że do szkoły mogą uczęszczać uczniowie zdrowi, bez objawów chorobowych; gorączki, bólu gardła, przeziębienia