Odblaskowy happening

26 października uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami uczestniczyli w  odblaskowym happeningu  ulicami Olesna. Happening odbył się w ramach XI edycji Konkursu  „Odblaskowa Szkoła”.„Odblaskowy happening” miał charakter lokalnej kampanii wzmacniającej poczucie bezpieczeństwa na drodze oraz promocję noszenia elementów odblaskowych, a także zwrócenie uwagi mieszkańców na konieczność korzystania z nich. Mamy  nadzieję, że mijający nas kierowcy zapamiętają tę akcję i w większym stopniu będą zwracać uwagę na pieszych uczestników ruchu drogowego. W zorganizowaniu happeningu bardzo dziękujemy przedstawicielom Komendy Powiatowej Policji z Dąbrowy Tarnowskiej, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem podczas przemarszu. Podejmując działania w ramach „Odblaskowej Szkoły”, pokazujemy, że nasza szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych zwłaszcza w drodze do i ze szkoły, ale również mieszkańców naszej miejscowości.

Odblaski ratują życie!