Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września w naszej szkole odbyło się rozpoczęcie  roku szkolnego 2022/2023. Uroczystość   poprzedziła  msza św. w  miejscowym kościele, podczas której społeczność szkolna modliła się o pomyślność w nadchodzącym roku szkolnym. Następnie uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie dyrektor szkoły Jarosław Bartoń powitał zgromadzonych, szczególnie ciepło zwrócił się do 42 uczniów, którzy po raz pierwszy rozpoczęli naukę w naszej szkole.  Uczniami  kl. 1a zajęła się wychowawczyni mgr Monika Szczepańska, a uczniami klasy  1b zaopiekowała się wychowawczyni mgr Sylwia Nowak. Na krótkim spotkaniu Pan dyrektor przedstawił najważniejsze sprawy dotyczące pracy szkoły w nadchodzącym roku, oraz życzył całej społeczności szkolnej owocnej pracy. Następnie uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami do wyznaczonych klas. Cała szkoła będzie liczyć w tym roku szkolnym 377 uczniów.  Do oddziału przedszkolnego  w Ćwikowie uczęszczać będzie 60 przedszkolaków, a do oddziału przedszkolnego w Wielopolu 24 dzieci.