Dzień Chłopaka w naszej szkole

30 września obchodziliśmy w naszej szkole święto naszych drogich kolegów. Dzień ten upłynął pod hasłem „Dnia krawata i muchy”, w myśl którego chłopcy, którzy tego dnia paradowali po szkolnych korytarzach w tych typowo męskich elementach garderoby, byli zwolnieni z odpowiedzi ustnych w czasie wszystkich lekcji. Jak co roku, został w szkole ogłoszony konkurs na „Najsympatyczniejszego Chłopaka” spośród uczniów klas IV-VIII. Dziewczynki wytypowały po jednym ich zdaniem najsympatyczniejszym koledze z klasy. O  zaszczytny tytuł walczyli:

Dawid Węgiel z kl. IV a
Arkadiusz Janik z kl. IV b
Dominik Kapłon z kl. IV c
Szymon Jarzwiec z kl. V a
Eryk Brzychczy kl. V b
Szymon Wojdyło z kl. V c 
Kacper Adamczyk z kl. VI a
Jakub Panek z kl. VI b
Hubert Węgiel z kl. VII a
Gabriel Łos z kl. VII b
Maciej Małysa z kl. VIII a
Kamil Zachara z kl. VIII b
Dominik Piątek z kl. VIII c

Miano tego „najsympatycznejszejszego” zyskał Kamil Zachara. Na podium znaleźli się również: Hubert Węgiel, Jakub Panek oraz Szymon Wojdyło. Laureaci oprócz gratulacji otrzymali statuetki oraz dyplomy.