Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października to szczególny dzień w naszym szkolnym kalendarzu. Tego dnia świętujemy Dzień Edukacji Narodowej-święto uczniów, nauczycieli, wychowawców oraz wszystkich pracowników Oświaty. Właśnie z tej okazji, dnia 13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, podczas której wyraziliśmy naszą wdzięczność za najpiękniejszy dar-za wiedzę. Uczniowie klasy Vb i Vc pod kierunkiem swoich wychowawczyń, pani Jolanty Reczek oraz pani Marty Miękiny, przygotowali występ słowno-muzyczny. W pięknych słowach wierszy oraz piosenek podziękowali nauczycielom oraz innym pracownikom szkoły za uśmiech, życzliwość, mądre słowa, troskę, cierpliwość oraz trud, który na co dzień wkładają w kształtowanie młodych umysłów. Przedstawienie uświetniła piękna dekoracja wykonana przez panie: Katarzynę Ubas oraz Małgorzatę Pilipiszyn. O oprawę muzyczną zadbał pan Marcin Pasek. Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, życzenia całej Społeczności Szkolnej złożył dyrektor szkoły, pan Jarosław Bartoń oraz sekretarz gminy Olesno, pan Janusz Plata, a także przedstawiciele Rady Rodziców, pani Katarzyna Machaj oraz pani Elwira Sierak.