Kolejna udana akcja Szkolnego Koła Wolontariatu

Kolejna udana akcja Szkolnego Koła Wolontariatu – zbiórka artykułów pierwszej potrzeby dla podopiecznych Domu Samotnej Matki w Tarnowie. Jak co roku z okazji Dnia Matki w naszej szkole zorganizowana została zbiórka rzeczy pierwszej potrzeby dla podopiecznych Domu Samotnej Matki w Tarnowie. W tym roku zbieraliśmy artykuły higieniczne, środki czystości, kosmetyki, pieluszki. Rodzice naszej szkoły jak zwykle wykazali się wielkim zaangażowaniem. Udało się zebrać aż sześć dużych pudełek potrzebnych rzeczy. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom oraz nauczycielom za pomoc w kolejnej akcji charytatywnej. Tego typu akcje są bardzo ważne, angażują uczniów – wolontariuszy, uczą większej wrażliwości na potrzeby i problemy innych, a przede wszystkim pokazują, że wspólnie możemy zrobić więcej!