Początek roku szkolnego 2023/24

4 września w naszej szkole odbyło się rozpoczęcie  roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość   poprzedziła  msza św. w  miejscowym kościele, podczas której społeczność szkolna modliła się o pomyślność w nadchodzącym roku szkolnym. Następnie uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie dyrektor szkoły Jarosław Bartoń powitał zgromadzonych, szczególnie ciepło zwrócił się do 40 uczniów, którzy po raz pierwszy rozpoczęli naukę w naszej szkole.  Uczniami  kl. 1a zajęła się wychowawczyni mgr Renata Ciepiela, a uczniami klasy  1b zaopiekowała się wychowawczyni mgr Izabela Jarosz. Na krótkim spotkaniu Pan dyrektor przedstawił najważniejsze sprawy dotyczące pracy szkoły w nadchodzącym roku, oraz życzył całej społeczności szkolnej owocnej pracy. Powitał też nowych nauczycieli, którzy rozpoczęli pracę w naszej szkole w tym roku szkolnym są to: ks. Michał Pierz, pani Agnieszka Kądzielawa psycholog, pan Wojciech Król nauczyciel muzyki.  Następnie uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami do wyznaczonych klas. Cała szkoła będzie liczyć w tym roku szkolnym 353 uczniów.  Do oddziału przedszkolnego  w Ćwikowie uczęszczać będzie 66 przedszkolaków, a do oddziału przedszkolnego w Wielopolu 24 dzieci.