Odkrywamy młode talenty- Wernisaż Oli

Dnia 9 grudnia uczennica naszej szkoły Aleksandra Kowal była gościem Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie. Zaprezentowała swój talent plastyczny na wystawie swoich prac artystycznych zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną. Ola jest uczennicą klasy 7b naszej szkoły. Rysowaniem, szkicowaniem i malowaniem zajmuje się hobbystycznie od najmłodszych lat szkolnych. Jej talent najbardziej ujawnił się na lekcjach plastyki, a w szczególności, gdy ją poproszono o rysunek Patrona szkoły Bł. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Księdze Pamiątkowej. W dorobku artystycznym można znaleźć kilkadziesiąt prac plastycznych z różnych dziedzin życia, wykonanych różnymi technikami. Wystawę można obejrzeć w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie. Zapraszamy. Wystawie towarzyszyło jeszcze inne wydarzenie tym razem czytelnicze, a mianowicie rozstrzygnięcie Konkursu na Najaktywniejszego Czytelnika Roku Powiatu Dąbrowskiego. Uczennice naszej szkoły brały udział w powyższym konkursie i zajęły następujące miejsca: I miejsce- Emilia Skrzyniarz -kl.1 b oraz udział: Emilia Stachurska- kl. 5 a i Magdalena Mosio- kl. 7b.
Gratulujemy Oli wspaniałego talentu oraz czytelniczkom sukcesu w konkursie.