Nasi uczniowie oglądali gwiazdy piłki ręcznej w Tarnowie

W sobotę uczniowie naszej szkoły wybrali się do Tarnowa, by oglądać mecz piłki ręcznej pomiędzy Unią Tarnów, a Mistrzem Polski – Industrią Kielce. Odnowiona hala – Arena Jaskółka wygląda bardzo okazale i nowocześnie. Jeżeli chodzi o mecz to Kielce nie pozostawiły złudzeń i pewnie wygrały spotkanie w stosunku 39:26. Mimo, że mecz wyglądał nieco jednostronnie, to nie zabrakło w nim wielu wspaniałych akcji, rzutów, a także obron bramkarzy. Uczniowie w świetnej atmosferze mogli oglądać wiele światowych gwiazd i z bliska podziwiać ich poczynania. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych – mini boisko, a także nagród. Jedną z nich zdobył uczeń naszej szkoły Karol Sadko 🙂 Na koniec kibice mogli zrobić sobie zdjęcia z zawodnikami i zdobyć od nich autografy. Wszyscy w bardzo dobrych humorach wrócili do Olesna. Dzieci powiedziały, że nie mogą doczekać się najbliższych zajęć wf-u, ponieważ bardzo chcą na nich zagrać w piłkę ręczną, żeby móc spróbować rozwiązań zaczerpniętych z boisk Superligi 🙂