Sukces naszych uczniów w XIV Powiatowym Turnieju Wiedzy BRD dla klas I-III „Wzorowo i bezpiecznie”

Dnia 6 czerwca 2018r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się  XIV Powiatowy Turniej Wiedzy BRD dla klas I-III  „Wzorowo i bezpiecznie”. Najmłodsi uczniowie szkół podstawowych z powiatu dąbrowskiego rywalizowali w trzech konkurencjach: wiedzy teoretycznej (test ze znajomości zasad i przepisów ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej) , sprawnościowej (rowerowy tor przeszkód) oraz układanie znaków drogowych z puzzli na czas. O tytuł najlepszej drużyny w powiecie rywalizowało 11 trzyosobowych drużyn. Nasza drużyna w składzie: Martyna Musiał (kl.IIIa), Antoni Wrona (kl.IIIb) i Anna Łucek (kl.IIIc) zajęła I miejsce zdobywając puchar dla naszej szkoły, a dla siebie wiele nagród rzeczowych.  Ponad to Martynka zajęła I miejsce indywidualnie za najlepiej napisany test wiedzy, a Ania i Antoś zajęli I miejsce za bezbłędnie przejechany tor przeszkód. Opiekunem drużyny była p. Jolanta Wabno.

Cieszymy się i gratulujemy naszej złotej drużynie.