Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2021/2022

W dniach 5 i 6 października 2021 r. zostały przeprowadzone w naszej szkole demokratyczne wybory do nowego zarządu Samorządu Uczniowskiego. To bardzo ważne wydarzenie dla całej społeczności uczniowskiej, która świadomie dokonała wyboru swoich przedstawicieli – przewodniczącego szkoły oraz jego zastępcę. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie. Głosowanie było tajne, każdy uczeń z klas I-VIII mógł oddać głos na jednego spośród dwunastu kandydatów:

Oliwia Golemo, kl. IV a
Zuzanna Nowak, kl. IV b
Julia Bartoń, kl. IV c
Wiktoria Łucek, kl. V a
Magdalena Mosio, kl. V b
Michał Zachara, kl. VI a
Ewa Frąc, kl. VI b
Magdalena Majka, kl. VII a
Zuzanna Łos, kl. VII b
Tomasz Wąż, kl. VII c
Sebastian Dymon, kl. VIII a
Gabriela Biedak, kl. VIII b

Po podliczeniu 330 głosów wszystko stało się jasne. Nowy zarząd Samorządu Uczniowskiego jest następujący:
Przewodniczący – Gabriela Biedak z kl. VIII b (80 głosów)
ZastępcaSebastian Dymon z kl. VIII a (57 głosów)

W skład zarządu Samorządu Uczniowskiego wchodzą również przewodniczący z klas IV-VIII – Maja Kiwior, Eryk Brzychczy, Szymon Wojdyło, Kacper Łucek, Magdalena Mosio, Zuzanna Pobiegło, Kamila Ubas, Magdalena Majka, Antoni Wrona, Wiktoria Cholewa, Kamil Kołodziej, Patrycja Piątek oraz Oliwia Mudry.
Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz naszej szkoły.